Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.12. Milí přátelé a návštěvníci Sindynčiných stránek, moc se omlouváme za ty delší odmlky, ale poslední dobou je tak málo času, že raděj někam vyrazíme na výlet:o) Téměř denně trávíme venčeníčko "za tmy" s našema holkama Šári a Emmičkou, o víkendech ve většině na výletech s přáteli. Třeba tento víkend jsme byli na přehradě na vychajdě s Šári a Emmulí, Natynkovcema a Airovcema..občas jdeme s Weru a Borinkou a tak celkově pořád někde "lítáme":o)) Mezi svátky mám volno, budeme stávit nějaký ten čas na chaloupce..no a pak se uvidí, každopádně strávíme dva týdny volna a nejen Sinduška bude ráda:o)

Moc děkujem za vaši přízeň na webovkách a pokusím se i přidat nějaké ty fotečky:o)

15.10. Tak jsem se zase po delší době dostala k tomu, abych tu trochu aktualizovala Sinduščiny stránečky:o) Minulý víkend jsme se vydaly směr Orlické hory do Čenkovic, kde jezdíme hlavně v zimě na lyže..Pozvání na krásnou chatičku doslova  barokním stylu jsme byli pozvaní přáteli z dovolené u moře a všichni si víkend moc užili. Vyšli jsme si na výlet k Bukové hoře a taky na houby:o) Sindynce celý víkend dělala společnost přátel, kteří se s ní mazlili a nebyla tam jediná fenečka, kamoška vzala i bulteriérku Airinku:o) Fotky bohužel nemáme, zapomněli jsme doma nabíječku...tak co s vybitým foťákem, že:o(

Moc děkujeme Zuzce za pozvání a moc se těšíme na další setkání v prosince snad už v zasněžených Čenkovicích:o)

29.9. Prodloužený víkend se opravdu vydařil a i když to vypadalo na menší plány, nakonec jsme měli plánů až dost:o) V pátek odpoledne jsme šli na vychajdu s Vendy a Obískem a poté si přijeli pro Sindynku naši a vzali ji s sebou na chaloupku, aby se s nmi nemusela trmácet na sobotní akci plné lidí!V sobotu jsme se totiž chystali na letošní už v pořadí čtvrtou námi navštívenou  "Pivní pouť", která se už XIII. rokem konala v Černé Hoře a tentokrát se opravdu vydařila, bohatý program a naši přátelé byla skvělá kombinace, takže jsme si tuto skvělou akci náležitě užili a byla zakončená nádherným ohňostrojem:o) V sobotu ráno jsme se časně ráno vypravili do Jeseníků na Řešovské vodopády, které stály za to! Celodenní túru jsme zakončili na výborné večeři a návštěvou hradu Sovinec..a v neděli jsme strávili celý den na chaloupce, kde Sindynka odpočívala po náročném víkendu:o) Fotečky zde..

Obrazek

19.-20.9. O víkendu jsme opět zavítali na Vysočinu do Daňkovic s přáteli:o) Bylo krásné počasí, dělali jsme pěkné výlety, pejsani se spolu pořádně vyběhali...a skvělá nálada rozhodně nikomu z nás nechyběla:o)))Přidávám pár fotek ze skvělého víkendu a všem zúčastněným děkujeme za fajnovou společnost! Budeme se těšit na další srazík:o)

Obrazek

.

14.9. Dlouho jsme sem na stránečky nic nenapsali, protože jsme poslední dva týdny pořád někde byli, takže ani nebyl čas..Poslední týden v srpnu jsme měli firemní akci v rekreačním středisku Baldovec, nedaleko Jedovnic, kam jsem vzala i Sindynku, která si to tam maximálně užívala:o) Udělali jsme si výlet na nedalekou zříceninu hradu Holštejn a jeden den si dali sraz s Weru a Šári u rybníka Olšovec, kde jsme se suprově prošli:o) Čtyři strávené dny v tak krásné přírodě se super lidička byla pohodička, určitě se tam příští léto vydáme..

.

Obrazek

.

Páneček nás příjemně překvapil, když sehnal zájezd k moři za skvělou cenu a tak jsme celý minulý týden strávili u moře v Itálii, v oblasti Riccione, kam jsme vzali i naši Sindušku:o) V pátek jsme vyjeli z Kuřimi a v sobotu odpoledne už nás čekalo krásné moře a pořádná vedra..Sindy byla celou tu dlouhou cestu autem moc hodná a většinou ji prospala. V sobotu odpoledne jsme si užívali až do další soboty moře, sluníčka, pohody, výletů.. a taky potkali fajn lidičky, se kterými byla dovča ještě lepší:o) Největším zážitkem však bylo setkání s delfíny a krásný výlet do nejmenšího státu na světě, do San Marina..Sindy se snad líbila každému italovi a v našem kempu ji měli "skoro" všichni rádi, byla středem pozornosti a každé ráno chodila budit známé, užívala si  mořského písku a chytala "amoky" na pláži a bavila všechny okolo:o)) Dovolená byla opravdu vydařená a Sindynka nám ji ještě o něco víc zpestřila, byla moc hodná a bylo s ní cestování moc příjmené :o) Tady se můžete podívat na fotečky z Itálie...

Už se taky těšíme na vás přátelé tento víkend na Vysočině:o)

.

Obrazek

.

24.8. Minulý týden jsme už ve středu vyrazili s weru a taky mým bráškou na naši chaloupku:o)Počásko se do pátku vydařilo a tak jsme jezdili do nedalekého zatopeného lomu na koupačku, relaxovali, grilovali...a v pátek ještě za námi dojel Míša:o)Byl to skvělý prodloužený víkend, co víc dodat, děkujeme za skvělu společnost:o) Fotečky dodám..

12.8. Tak jsme oproti tomu minulému, zažili moc příjemný prodloužený víkend na Vysočině, kam jsme se na poslední chvíli s Míšou rozhodli že pojedeme..Byla to docela "hurá" akce, takže nakonec měli volno jen Evča s Milanem a jejich zrzkou Airinkou:o) Zamluvili jsme chatku u Hotelu Gaudeamus v Milovech. V sobotu za námi ještě dojela  Janča s Barnym a strávili jsme ho skoro celý u Milovského rybníka..V neděli jsme se vydali na výlet na Devět skal a pondělí spíš bylo pro nás v duchu "lenošení" u vody a odpoledne u skvělého pozdního obídku v Selském Dvoře:o) Moc děkujeme Evči a Milanovi s Airinkou za krásně prožitý víkend a moc se těšíme všichni na další akcičku:o) Pár foteček o nás přidám a zde jsou od Milana...

.

Obrazek

.

3.8. Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám sem ten "náš příběh" napsat, ale svědomí mě nedalo, snad už pro to ponaučení pro VŠECHNY. Začalo to naším prodlouženým víkendem, kdy jsme si naplánovali, že pojdeme na chaloupku a stavíme se v pátek na koupání u Křetínské přehrady. Po cestě jsme se ještě stavili do Jevíčka, kde jsme Sindynce nakoupili kokynka a jak bylo to hrozné vedro, dostali jsme chuť na zmrzku, aby Sindy nemusela čekat v tom rozpáleném autě, čekala na nás před obchodem, kde jsme byli jen pár minut (byla od malička zvyklá v klidu čekat). Po příchodu jsme však našli jen přetržený řetízkový obojek, prý se lekla nedaleko parkujícího auta...byli jsme v šoku a to doslova. V tom největším provozu utíkala přes náměstí neznámo kam a my měli bohužel ty nejhorší myšlenky:o(Po dvouhodinovém hledání a oslovování každého kolemjdoucího jsme šli na policii (ta nám nepomohla), sehnali starostu, zkontaktovali místní odchytovou stanici, zburcovali místní myslivce,  chovatelskou stanici vyžlí,  na hotelu vytiskly fotku s textem a projeli celé městečko a vylepovali plakáty.Projížděli pořád každou ulici znovu a znovu, až do tmy..byla to hrozná beznaděj a my oba s Míšou jsme byli opravdu bezradní, udělali jsme snad pro to maximum..ale Sindy nikde:o(Celou noc jsme nespali a plánovali, co ještě pro to můžeme udělat, že budeme v sobotu objíždět okolní vesnice a rozšíříme okruh...Jen ta představa, že někde přes noc spí venku, bez jídla, bez pití nás ubíjela, bylo to hrozné..Jediné co nás uklidnilo, že je nedůvěřivá vůči cízím lidem a jen tak by se chytit nedala.. Hodina od hodiny nám dávala menší šanci, že se se Sindynkou setkáme:o( ...Najednou však v 9hod ráno volal starosta, že ji zahlídli v něčí zahradě, ale že je plachá a nedá se chytnout...vyrazili jsme jak blesk z čistého nebe a jeli za ní, hledání ještě pokračovalo minimálně půl hodiny, rychle se pohybovala, bylo těžké ji najít..ale nakonec se podařilo:o) Po celkem 17-ti hodinách jsme se našli a věřte mi, že ještě dnes, když si na to vzpomeneme, je nám z toho pocitu k pláči ....Sindynka byla v šoku, vítala nás s pláčem a delší dobu jí trvalo, než byla v klidu. Bohužel se ted bojí cizích lidí víc než přetím, ale snad to časem bude lepší. Moc děkujeme  starostovi Jevíčka panu Müllerovi, majiteli hotelu v Jevíčku a místním obyvatelům, kteří nám vstříčně pomohli...taky Andy Peškové za pomoc na telefonu a Honzíkovi od Angie za kontakt na pana Musila DĚKUJEME!!

Můžeme upřímně říct, že to byl zážitek, na který nikdy v životě nezapomene, ten pocit beznaděje a těch nejhorším představ, co by se Sindynce mohlo stát.....a že se vrátíme domů bez naší zrzky a budeme dál žít náš život bez ní, nás psychicky ubíjel a bez vzájemné pomoci  s Míšou a  podpory bychom to těžko nezvládli. Jsme strašně moc rádi, že máme naši milovanou Sindušku doma:o) Ten, kdo si to nezažije, neví co si člověk v tu chvíli prožije! Jsme rádi, že jeto už za námi a teď si budeme zase užívat společných šťastných chvil s naší Sindynkou!

 

Obrazek

21.7. Minulý týden jsme strávili s přáteli Evčou a Milanem s jejich Airinkou na takové menší dovči v Českém Ráji..I přes žaludeční virózu, která nás Obrazektrápila začátkem týdne, jsme se z ní jako zázrakem dostali a ve středu vyrazili směr Jinolice u Prachovských skal. Ve čtvrtek ž dojeli Airinkovci a za krásného počasí si užívali koupání a večer grilování. V pátek dopo jsme si udělali výlet s Branžeži, kde bylo skvělé koupání a odpoledne do Drábských světniček. V sobotu ráno nám začlo pršet a bohužel tomu tak bylo celé odpoledne, a tak se jelo do Dětenické krčmy, kde jsme strváli celé odpoledne i společně s Andy a Davidem s Atoskem a Darpem:o)Bylo to krásně strávené odpoledne a všichni jsme se moc bavili:o))V neděli se jelo na Hruboskalsko a výlet byl na hrad Valdštejn. Myslím, že můžu mluvit za všechny, že jsme si dovču užili a stravili je po boku skvělých lidiček:o) Sindynka s Airinkou si to myslím taky moc užili, teda aslepoň podle té únavy:o))Zde jsou fotečky od nás a zde pěkné fotky od Airinkovců..

.

Obrazek

.

8.7. Tak se zase hlásíme po delší odmlce..nějak poslední dobou ani nemám čas aktualizovat stránky, protože jsme pořád někde venku a večer už ani nemám sílu sem něco napsat:o)V týdnu je to venčeníčko většinou jen v okolí domova, i když před necelými dvěma týdny jsme výletovali s holkama Šári a Míša s Emmou a přidala se i Janča se sestřičkou Aimee a Rosie..kdy jsme šli pešky z Řečkovic, přes koňskou farmu v Ořešíně do Kuřimi..Myslím, že ani nemám šanci popsat ten skvělý výlet líp, než teta Šári, zde si můžete přečíst povídání:o) Na prodloužený víkend jsme měli vyrazit k moři, ale nakonec nám to překazilo počasí, a tak jsme se ho rozhodli společně s našimi přáteli strávit v duchu výletů, pořádné vesnické zábavy, pouti, houbaření (což se nadmíru povedlo:o) a celkové pohodičky, poté i s rodinou..a tak jsme jeli na naši oblíbenou chaloupku, kde jsme si to všichni společně moc užili:o)Pár foteček dodám..

18.6. Po víkendu byla Sindy hodně unavená, takže jsme vyrazili na menší prochajdu s Šáruš a Emmičkou u nás, ale za to ve středu už Sindy "dobila baterie" a byla plná energie..Původně jsme měli s Jančou v plánu jít v postrojem na dogtreking, ale bylo takové vedro, že jsme to vzdaly a Sindy s Aimee šli na volno..Přidala se k nám Šári s Emmou a vyrazili jsme z Kuřimi procházkou kolem Babího lomu, Lelekovic, Českou, kolem rybníků v Mokré až do Řečkovic, kde už nás čekala teta Andrejka s Miunkou..Pak se ještě Miunka s Emmičou stačily vyválet (ani nebudu jmenovat:o)) a odvezla nás ke svým domovům.I před ten neuveřitelný puch v autě jsme si výlet suprově užili a těšíme se na další setkání, více takových fajnových výletů:o) Děkujeme přátelům za skvělou společnost a Andrejce za dárečky, Sin měla z nich upřímnou radost:o)

.

Obrazek

.

16.6. O víkendu jsme se vyrazili na Vysočinu k rybníku Medlov s přáteli  a jako vždy nám bylo s nimi moc fajn:o) Sice jsme měli v plánu vyjet už v pátek, ale bohužel deštivé počásko nám nepřálo, takže jsme vyrazili až v sobotu ráno..Po příjezdu do tábořiště Medlov nás už čekali Andrejka s Davidem a Atoskem a Darpem, Janča s Barnyškem, Evča s Milanem a jejich Airinkou a Honzík s Angie. Odpoledne ještě za námi dojela Weru s Danielem, Borčou a Denzlem, Sylva s Michalem, kteří mají bráchu Airinky, Dustyho a vydali jsme se na výlet k Pasecké skále, kde byla vyhlídka. Po příchodu z výletu nás už čekali Andrejka s Miunkou a zanedlouho přijela Šáruš s Míšou a jejich Emmičkou, celí znavení cestou autem až z Klatov, kde Emmička vystavovala s oceněním V4, ještě jednou gratulujeme! Večer proběhl v duchu skvělé nálady, dobrého jídla, pití, "vláken" a s Milanovou kytarou a mým falešným zpěvem:o)))Ale zábava byla skvělá až do ranních hodin. Ráno jsme si se Sinduškou přivstaly a šli se projít do okolí směr k Fryšavě. Nekteří už dopoledne odjeli a my co jsme zůstali do večera, ještě zvládli výlet k nedalekému rybníku Sykovec a tak jsme náš víkend také zakončili:o)Naše fotečky z víkendu dodám..prozatím se můžete podívat na fotky u AirinkyAtoska s Darpíčkem.

Obrazek

Myslím, že když budu mluvit za všechny i za pejsky, že si to maximálně užili a my už se budeme těšit na další společné setkání, tentokrát  i v hojnějším počtu:o) Děkujeme všem přátelům za krásně prožitý víkend  a máme vás rádi:o)

Dnes naše milovaná Sindynka slaví již 2. narozeniny a tím i přejeme její  sestřičce Aimee jen to nej nej..Máme tě moc rádi Sindynko naše:o)Děkujeme za krásné gratulace přátel!

Obrazek

Takové malé štěňátko to bylo, to snad ani už není pravda:o)

.

Obrazek

12.6. Na fotečky z nedělního venčení zde a z úterního v přáteli z Kuřimi tady. všchny fotky jsou od Andrejky, moc povedené:o)!

.

Obrazek

.

8.6. Trochu to tady vázne aktualizací, tak to alespoň trochu napravím:o)Minulý víken jsme jako vždy vycházkovali s Šáruš a Emmou, Vendy a Obískem...a dojela i Andrejka Míová se Miunkou.Na krásné fotečky z úterního venčení se můžete podívat u Miušky..a ze čtrvrtečního zde:o)Víkend byl v duchu rodinné návštěvy a tak jsme v sobotu na velkou vycházku nešli, ale zato v neděli jsme si vše vynahradili. Vydali se naše skoro celá banda směr Podlesí a obešli jsme tamní krásné lesy, pokecali s přáteli a nabrali energii na nový týden. Hlavním účelem bylo unavit pejsky, což se tedy v našem případě podařilo, nejen u Sindy:o)) Děkujeme!

.

Obrazek

.

29.5. Po roce jsme opět Sindynku přihlásili na Výstavu psích miláčků, která se druhým rokem konala v Boskovicích na SaV škole ekonomické a zdravotnické , kde ji organizovali studenti veterinární práce III. ročníku. Za deštivého pátečního rána jsme i před opravdu počasí, že by ani psa nevyhnal, se vydali smObrazekěr Boskovice, kde už od 9 hod probíhala přejímka psů. Organizačně se trochu výstava lišila od ostatní a posuzovala profesionální rozhodčí z Prahy.Výstava byla opět rozdělena do třech kategorií S, L a XL. Letos jsme se v kruhu "utkali" i a MOK Francem a VOK Anie. Vystavování Sin jsem tentokrát nechala na pánečkovi a šlo jim to i před ten déšť a zimu skvěle:o)Přijela nás podpořit i Andrejka s Miuškou, kterým moooc děkujeme za podporu a taky focení, na které jsem neměla fyzické síly:o)) Holky si v čase spolu pohrály a všem přítomných ukázaly,  jaký má vlastně tempertament vyžla:o)) Nakonec se z 62. psů dostala Sinduška mezi 9 finalistů a svůj pomyslný pohár přenechala krásnému zlatému retrívrovi, který si svoji výhru náležitě zasloužil. V závěru se ještě jednou předvedla a zklidila potlesk a krásné profesionální hodnocení paní rozhodčí, které nám udělalo velkou radost:o)I přesto, že minulý rok bylo hrozné vedro, že jsme vyhledávali stín, letos byla zima a pršelo...ale nám to náladu nezkazilo a odjížděli jsme spokojeně na chaloupku. Výstava se nám i přes ne zrovna vydaření počasí moc líbila a všichni se těšíme na další ročník, tentokrát už snad s více nejen psími kamarády:o) DĚKUJEME Andrejce za krásné fotky, na které se můžete podívat u Miunky na webových stránkách a všem co nás podpořili:o)

Obrazek

.

25.5. Krásný a slunečný víkend a pacinka se už skoro zacelila, krásně se hojí, Sinduška "dobila baterky" (ti co mají vyžlu ví:o), tak jsme strávili skoro celý Obrazekvíkend venku. V pátek k nám přišli včer na návštěvu Weru a Boru, které měli mít následující den Zkoušky vloh a zvládli je v I.ceně, taktéž i Vilma s Amigem, moc gratulujeme, máme z vás radost!V sobotu odpo jsme vyrazili na vychajdu na Ovčárnu. Cestou jsme potkali Luckou a Tomem a Sindynčiným kámošem Jerrym a přijela teta Andrej s Miuškou. Teta nafotila super fotky, na které se můžete podívat na jejich stránkách..V neděli jsme šli na vychajdu do Mariánského údolí a navečer když jsme dojeli domů už byli Weru s Borčou a Kess a Andrej s Miuškou. Šli jsme se projít k hrázi a fotečky taky nějaké budou:o)Děkujeme za krásně stravený víkend našim přátelům:o)

.

Obrazek

.

21.5. Tak se vcelku u nás nic nového neděje, protože Sindynce se packa hojí pomalu, ale zase je to o něco lepší než před týdnem a přesto, že musí chodit na vodítku, tak jsme se včera šli procházkou pozdravit přátelé, kteří přijeli do Kuřimi,  alespoň na chvíli:o) Jsme moc rádi, že jsme vás zase viděli a Andrejce opět děkujeme za krásné fotečky! 

Obrazek

18.5. Tento víkend byl bohužel pro Sindušku ne zrovna zábavný, má totiž "klidový režim":o(Na čtvrteční procházce o Venďou a Obem šlápka nejspíš  na skleněný střep a rozřízla si na zadní nožičce polštářek..Dostala na týden antibiotika a  tak na min. dva týdny teď budeme chodit na krátké procházky na vodítku:o(V pátek nás akorát byla navštívit Werunka s Borinkou a Sin rázem na nožku zapomněla, udělali jste nám holky radost:o) 

14.5. Dnes přijela za námi Andrej s Miunkou v podvečer na vychajde Andrejka nafotila opravdu nádherné fotky ZDE...Andri, moc děkuji:o)

Obrazek

8.-10.5. Máme za sebou opět krásný prodloužený víkend a že jsme se opravdu nenudili:o) Původně jsme měli jet na chatičku s přáteli, ale na poslední chvíli byla akce odložena na jiný víkend, takže jsme museli vymyslet "náhradní plán"..V pátek začlo být opravdu sluníčkově a tak jsem vyrazili do Lažánek k vodě, kde je přírodní kaolíňák, bylo tam opravdu pohádkově..Přijela i teta Andri s Miuškou a zrzky byli pořád naložené ve vodě. Miunka krásně aportovala jako vždy skokem šipky do vody a Sinduška svým stylem ala "vyžla lady", ale oportek nekonec vždy přinesla:o)Večer jsme ještě vyrazili na výlet v okolí Kuřimi s tetou Šáruš a Emmičkou. V sobotu ráno jsme vyrazili poprvé na oblastní výstavu ohařů ve Slavkově u Brna, která se jako každý rok konala v zámecké zahradě a že bylo opravdu na co koukat:o) Potkali tak i pár přátel, kteří dojeli i z daleka a  si pořádně pokecali, pejsani se vyběhali v zahradě a všem předvědly, co jsou vylžly zač:o)))..Po obídku jsme jeli s Andri na coursing do Blanska. Potkali tma i Míšu s výmarkou Airony a dojela tat Šári s Emmičkou. Sinduška opět nezklama a dala nejen hlasitě najevo, jak tento psí sport doslova miluje  a běhala moc krásně, že jí ani sem tam nožičky nestačily. Bežely i dva běhy s Emmou, které to taky moc šlo:o) Poté se zchlaily v nedaleké řece a jelo se domů. v neděli jsem vyrazili do Blanska k lomu, odpoledne na výlet k Ovčárně a tak skončil náš víkend..Na fotky z coursingu se můžete podívat u Andri zde..fotit jsem opravdu nestíhala, měla jsme plné ruce práce:o)) Na naše fotky z víkendu se můžete podívat tady...

5.5. Tak máme za sebou krásný prodloužený víkend, který jsme si tak i náležitě všichni užili..Páteční volný den jsme strávili na výletě do Řečkovic, kde Sin aportovala a užívala si vody. Odpoledne jsme vyrazili i s naší sousedovic Šári a Emmuškou na brněnskou přehradu, holky si užili koupáníčko a přidala se k nám i jedna vyžlička Anie..to pak bylo ródeo, tři ohařky:o)Večer jsme grilovali s přáteli a Sindy si pohrála s kámošek Jerrym a u toho stíhali loudit maso:o))V sobotu ráno jsme vyrazili na naši chaloupku a odpoledne si udělali výlet na nedaleký hrad Bouzov, kde na nás už čekala Miunka s páníky, prošli si okolí hradu, které je opravdu moc kouzelné a jeli zpět na chalupu. Sindynka byla šťastná, že tam má Miunku:o) Navečer páníci s Miuškou odjeli a my jim děkujeme za příjemně strávené odpoledne, jste kdykoliv vítání, těší nás, že se vám líbilo:o) My zůstali až do neděle a užívali si krásného počasí..

27.4. Moc zdravíme přátelé a návštěvníky našich stránek...po delší odmlce přinášíme alepoň nějaké info, jak se máme:o)Minulý víkend jsme vyrazili na výlet a "půjčily" si sousedovic Borinku, šli naši oblíbenou trasu s Kuřimi do Řečkovic. V týdnu jsme zase po delší době vyrazili s Venďou a labradorem Obelixem a společně s nimi i v pátek šli na túru včetně tety Šári s Emmou:o)V sobotu jsme vyrazili okolo brněnské přehrady a v neděli na výlet v okolí Březiny. Venku je krásně a tak ani večer nemá panička čas tu něco písnout, ale pokusí se to napravit, to se týká i focení:o))

15.4. Zase po dlouhé době přinášíme nějaké to info, jak se máme a co podnikáme:o)Každý den si užíváme procházek venku s přáteli a minulý týden přijelo do Kuřimi pár přátel a vyrazili jsme v okolí na vychajdu, která byla moc fajn.Jsme holky rádi, že jste za náma dojeli:o) Na fotky se můžete podívat u Miunky:o)O víkendu jsme na Velikonoce vyrazili na chaloupku a tam si užívali sluníčka, Sinduška koupání, procházek s rodinou apod., prostě pohoda:o) Jsem se taky překonala a něco málo vyfotila, fotečky jsou tady..

Obrazek

28.-29.3. O víkendu jsme se měli opravdu parádně a to doslova a myslím, že nejen my:o) Andrejka od Miušky uspořádala nejen maďaří setkání v Daňkovicích na penzionu "Selský dvůr" a měli jsme tak i příležitost, se setkat i s lidmi, které známe jen přes web a s přáteli, které vídáme častěji! Dorazili jsme v sobotu ráno a hned po našem příjezdu jsme vyrazili na výlet, sluníčko nám po delší době přálo a den byla doslova dokonalý..Večer jsme poseděli nad dobrým vínkem a kluci nad "kořkami" (oni už budou vědět:o)))) a posezení se se protáhlo do půlnoci a byla opravdu sranda, myslím, že nejn mě bolelo břicho smíchy...V neděli ráno už nám tolik počásko nepřálo a šli jsme projít jen na protější louku, poté si dali obídek a všichni jsme se rozloučili a vydali se zpět do našich domovů...Myslím, že nejen nám se víkend líbil, taky moc děkujeme Andrejce na krásně zorganizovaný víkend na který jen tak nezapomeneme:o)Moc se těšíme na další setkání s vámi, přátele!! Na fotky se můžete podívat u Miunky, u Easynky, Aimee a Rosie, Charlieho a Airinky! Myslím, že k nim není do dodat:o)

Obrazek18.1. Tak jsem si konečně našla chvilku čas něco sem na Sinduščiné stránky napsat...Je pravda že poslední dobou ty webovky trochu flákáme, ale není tomu tak skrze výlety. Venčení si užíváme dost a celkově se máme fajn:o) V týdnu chodíme většinou ven se sousedkama s Borčou a Kess a o víkendu jsme byli na vychajdě s Weru, Borčou, Kess, s Andri a Miuškou, se Šári a Emmi a Mončou s vyžličkou Anny. Vychajdu jsme si náramně užili!Podrobně snad nemá cenu sem psát z Andrejčiných fotek myslím ta super atmosféra vyzařuje. Zklusila jsem i pár foteček vyfotit, tak se můžete mrknout tady..

Obrazek11.3. Tak se zase hlásíme po delšé odmlce a pokusím se shrnout,co v posledních dnech podnikáme:o)Minulý týden jsme venčili sem tam se sousedkama a taky s Šári a Emmou...V sobotu jsme byli na vychajdě s mamkou, Endym, sousedkou Šárkou s Borčou a Kessi a šli jsme směr Lelekovice, po cestě zpátky si dali v hospůdce horkou čokoládu a vydali se zpět domů. V neděli jsme vyrazili na delší výlet. Jeli jsem vlakem do Řečkovic a odtud přes Mokrou kolem rybníků, Českou, do Lelekovic, přes Podlesí do Kuřimi. Šli jsme s Weru,Šári s Borinkou a Kess a aby jsme nebyli samé ženské, šel i Daniel s maďarkem Denzlem. Bylo to krásný prosluněný výlet a nejen zrzavci si vychajdu náramně užili. Na fotečky z nedělní ho výletu se můžete podívat u Borinky a z včerejšího venčení taky.

Obrazek1.3. V neděli jsme si dali takový "oddychovější" výlet a vyrazili směr ObrazekMedlánky, pod kopec "Baba". Ve složení partičky šesti lidí a čtyř dvounožců, Sindušky, Emmy, kokršpanělky Giny a pětiměsíčnho jack-russela Kvida jsme si vši
Obrazekchni užili krásné, skoro jarní slunečné odpoledne a večer se znaveni vracela šťastně domů. Děkujeme přátelům nejen z Kuřimi za fajnes vychajdu, na pár fotek se můžete mrknotu zde!28.2. Všechny moc zdravíme! tento týden jsme akorát vyrazili na velkou vychajdu ve středu s Andri a Miuškou,vzali jsme i výmarskou kámošku Emmu a šli jsme z Kuřimi k Malhostovicím a zpět..Na krásné fotečky se můžete podívat u Miunky, V sobotu jsme šli na výlet z Ochozu k farmě U jelena a zpět větší partička přátel a pak zakončili výlet v hospůdce na výborném jídle. Byla to moc hezká procházka a hlavně se podařilo Sindušku pořádně unavit, ještě dnes tu vedle mě  v pelíšku doslova chrápe:o)))Děkujeme jako hlavní organizátorce Barči za pozvání:o)
Na fotky od Andri se můžete podívat tady...

Obrazek
23.2. Celý minulý týden jsme si užívali výletů s Borinkou a Kessinkou a ve středu za námi přijeli do Kuřimi Darja s Gracinkou...Grace se za ten snad půl Obrazekrok,co jsme ji neviděli opravdu nezměnila, že to holka šikovná, které opravdu lovecké vlohy neschází a tak si se Sin opravdu rozuměli:o) akorát bylo nemožné ji vyfotit...Každý den sněžilo a tak jsme se rozhodli, že opět strávíme víkend v lyžařském duchu s rodinou a  aby Sindy nestrádala,vyrazili jsme v pátek dopo na chaloupku. Nějaký ten čas jsme strávili odhazováním sněhu,abysme se vůbec dostali k chalupě a meziObrazektím si Sindy užívala snížku,ve kterém občas zapadla do půli těla:o))Počasí bylo v sobotu pohádkově nádherné a Sin celé odpoledně běhala po loukách a lesích a pak nás byla navštívit s mamkou na vleku, kde potkala i kámošku retrívra Katy, tak si holky pohrály..V neděli jsme šli ještě na vychajdu v okolí a po delší šla Sin v zápřahu, abysme zase potrénovali na ten jarní dogterking. Víkend byl moc krásný, konečně je zima, jak má být a Sindy byla se sněhu jako ve svém živlu, jako správná šťastná vyžla:o) Na pár foteček z venčení s Grace a z chalupy se můžete podívat zde..
.

Obrazek

16.2. Musím se přiznat, že v poslední době to s těma aktualitkama dost flákáme,ale Sindy nijak nestrádá, je zdravá a spokojená. No ještě aby nebyla, když si každý den dopřáváme dlouhé vycházky většinou s nejen psími přáteli:o) Minulý víObrazekkend jsme se byli podívat na výstavě psů v Brně, kde vystavovali i někteří naši kamarádi (moc jim gratulujeme) a v neděli jsme vychajdě moc nedali,celý den byl deštivý:o( Minulý týden byli hned v pondělí venku s Weru, Borčou a Kessi, většinou večer  s Šári a Emmou a v krásný slunečný čtvrtek s holkama z Kuřimi a tetou Andri s Miuškou:o) Tento víkend jsme spíš měli v lyžařském duchu a Sinduška si užívala na vychajdě s rodiči...včera jsme vyrazili do Tišnova s tetou Andrejou a Miuškou na vychajdu..Bylo krásně bílo a Miuška běhala, jakoby snad ani žádnou operaci nepodstoupila,  máme z ní veeelkou radost, je to hola šikovná:o) Tak jsem alespoň trochu shrnula, co tak celý týden děláme a pokusím se i něco vyfotit o víkendu:o)

Přejeme všem krásný zasněžený den:o)


2.2. Minulý týden jsme byli venku s Šári a její kamarád nefotil Emmu se Sindy, tak se můžete na krásné fotky podívat zde!:o)Obrazek30.1.-1.2. O víkendu jsme tentokrát vyrazili na chaloupku, kde jsme ještě letos ani nebyli..PřObrazekíjemně nás překvapilo, jak tam bylo krásně bílo a spoustu sněhu:o) Chodili jsme na vychajdy a taky se páníci věnovali lyžování, podmínky byli víc než dobré! Zde je pár foteček Sindynky (panička se překonala:o))), která si sněhové nadílky víc než užívala a dělala pořád vylomeniny:o).

27.1. Všechny moc zdravíme po delší odmlce...musím uznat, že poslední dobou ty Sinduščiny stránečky trochu "flákáme", ale i když mám teď na Sindy víc času, trávíme ho dlouhými výlety venku s přáteli:o) Zde se můžete podívat na pár foteček z venčení, ať vidíte, co vlastně ve volném čase podnikáme a jak se máme:o)

Obrazek


13.1. Čas utíká jako voda a já ani nestíhám psát novinky, co se u nás nového děje..Každý den , i navzdory pořádným mrazům, chodíme na dlouhé procházky s přáteli a Sindy si to prozatím moooc užívá:o) Jak jsme se vrátili ze Šumavy, šli jsme na prochajdu s Dančou a Jašikou, a tak nějak jsme byli z těch výletů "vytrénované", ještě v pondělí, než jsem jela pryč, vyrazili jsme si na prochajdu z Krpole-zamilec-Mokrá hora-Lelekovice-Podlesí a Kuřim. Nakonec se výlet protáhl na celé odpoledne:o) Jinak každý den chodíme ven na prochajdy s Šárkou a výmarkou Emmou a někdy se přidá i Andri s Miunkou a  Weru s Borčou a Kess. Fotky žádné zatím nemám, až bude trochu svítit sluníčko, tak se už bude fotit líp:o)

5.1.09 Závěr roku jsme páníci a já prožili na námi dosud neprozkoumané oblasti Šumavy. Sjelo se nás celkem dost Plzeňáci, Rokycaňáci,  my prezentovali Brno a jedna členka byla ze Slovenska. Celý pobyt se nesl v Obrazek"známce panku" :-))  Den jsme většinou trávili  na  "vyčerpávajících" tůrách :-) s nádhernou přírodou a odpo se vařilo, grilovalo, pilo, kouřilo,hrObrazekály se hry a pronášely se některé hlášky jako: "Majíčku, Májíčku ty moje lásko jediná, ty jsi moje malá holčička" anebo "tohle si  nech pro mulisáky z Brna. Fotky nejen z výletů a chaloupky můžete vidět zde - silvestr Annín 2009. Ještě jednou děkujeme a  další kolo se koná na jaře v Daňkovicích.29.12. Tak nám ty Vánoce utelky jako voda a všichni jsme si je moc užili, hlavně Sindy byla šťastná, že nemusíme o práce a hodně času trávíme na Obrazekprocházkách.Na Štědrý den jsme byli tentokrát doma v Kuřimi i s rodiči a druhý den vyrazili na rodinné návštěvy a pak chaloupku, kde bylo aspoň trochu venku "bílo", takže to víc připomínalo Vánoce:o)Se Sindynkou jsme dostali od Ježíška kompletní výbavu na dogtreking, který jsme si už na chaloupce vyzkoušeli, je to super a hlavně Sindynka bylo opravdu z treku unavená.V neděli jsme pa měli domluvenou procházku v Kuřimi,kam přijela Zdeňulka s Easulkou a Andri s Miunkou. Přidali se k nám i nové kámošky z Kuřimi Šárka s výmarkou Emmou a Lenka s RR Dasty. Měla dojet i Renča s Adinkou, ale bohužel nestíhali, tak příště holky, když už budete v té Kuřimi:o) Vyrazili jsme cíl rozhledna Babí lom a výlet zakončili na příjemném posezení v hospůdce a až k večeru jsme se za tmy vraceli domů. Na fotky se můžete podívat u Miušky, Emmičky a Easulky. Do začátku roku příštího máme volno, takže už se těšíme na další společné zážitky.

ObrazekVŠEM PŘEJEME DO NOVÉHO ROKU HLAVNĚ HÓDNĚ ZDRAVÍČKA, LÁSKY A TAKY TOHO ŠTĚSTÍ:o)

hlavně pohodové prožití vánočních svátků a jen to NEJ NEJ do roku 2009

Děkujeme za vaši celoroční přízeň:o)

Obrazek

15.-18.12. Tak už se nám blíží Vánoce a my si se Sindynkou spíš užíváme procházek než předvánočního shonu:o) Napečeno už máme, uklizeno a dárečky už taky:o) Každý den chodíme na dlouhé procházky v Kuřimi a v úterý se k nám přidala i Ája s Miunkou a vydali jsme se na rozhlednu Babí lom v Podlesí..Už se moc těšíme na svátky, až budeme mít na sebe i s pánečkem a rodinou spoustu času, už aby to bylo:o)

Přejeme všem našim přátelům krásné a pohodové Vánoce po boku rodiny a  svých čtyřnohých kamarádů:o) Sindy + Verča + Míša

13.-14.12.Moc zdravíme zase po delší době...nějak to poslední dobou flákáme s aktualitkama,ale je toho hlavně před Vánocemi hodně a když jsou volné chvíle, trávíme kde jinde, než venku se Sinduškou. O víkendu jsme byli doma a v sobotu jsem šli v Kuřimi na procházku a v nedělij eli za rodiči a šli na prochajdu na Kraví Horu,kde jsem potkali krásného maďárka Coffeeho, což byla naše "spása"a Sindy i Coffánek se opravdu pořádně vyběhali, a moc si spolu rozuměli, takže Sin je ještě dneska tak trochu vyřízená a nakonec se výlet trochu protáhli. S Ivčou a mojí mamkou jsem pokecali a Endy jako správný pes Sindy před Coffeem "chránil":o))) Byla to fajnes procházka a fotky opět tentokrát nemáme, nechali jsme foťák "tradičně" doma..

Tak to vypadá, když se Sindynka s Borinkou přetahují o "vypreparovaného" plyšáka (v tom je Sin specilistka:o))

Obrazek


5.-7.12. O tomto víkendu jsme zase po delší době zůstali doma v Kuřimi ale procházek si užili za víkend i tak dost. V pátek jsem přišla dřív z práce, abysme taky zvládli nějakou tu  prochajdu za světla a vyrazili jsme do okolí směr Malhostovice a kolem kuřimského rybníka zpět. V sobotu jsme šli po obídku odpo ven s Weru, Borčou a Kessi a v neděli dojela teta Andri s Miunkou a Renča s malou Kamilkou (která celou procházku prospala:o) a vyžličkou Adinkou. Chvíli šli s náma i Weru s holkama a páneček Míša, ale pak se vrátili, my jsme pokračovali směr Podlesí až po rozhlednu Babí lom a prochajda se pořádně protáhla. Vyžlí trio Sindy, Mia a Adinka bylo k nezastavení, zrzky se tak aspoň unavili..Fotila Andri, takže jsem ani nebrala foťák, koukněte se u Miunky na fotečky, moc hezké:o) Strávili jsme moc hezké odpoledne a o to víc si Sindy užívala pelíšku a já teplého čaje:o)

1.-4.12. Tak už jsem konečně našla chvilku čas zpracovat fotečky z Daňkovic, ale kvalitou však nic moc:o(Můžete se mrknout ve fotogalerii.

Jinak Sinduška od neděle pořád spinkala až do středy, ale dnes už nějak nabrala sílu, takže nás čekají zase o víkendu delší prochajdy:o))

28.-30.11. Na tento víkend jsme už delší dobu plánovali setkání nejen s našemi přáteli z Čech v Daňkovicích na Vysočině a mám velkou radost z toho, že se víkend vydařil, i když počásko mohlo být trochu lepší:o)Účast nakonec byla hojná a sešli jsme s v sobotu v počtu 11 lidí a 9 pejsků.. Nakonec jsme byli ubytovaní v Daňkovicích v domečku, který jsme měli jen pro sebe a tak hafani měli volnost a dělali si opravdu co mohli..Na jídlo jsme docházeli do nedalekého Šelského Dvora, kde oppravdu výborně vařili, nikde jinde v restauraci jsem se lépe nenajedla a myslím, že nejsem jediná tohoto názoru...V pátek k poledni jsme vyrazili směr Nové Město na Moravě společně s Janou  s Aimee a zašli na obídek a poté měli sraz s bandou z Čech, Evčou a Petrem s Madlou a Niki a Evčou a Vráťou s Anie:o) Společně jsme jeli do Daňkovic, ubytovali jsme se a vyrazili na menší prochajdu v okolí, příroda prostě nádhera:o)Večer zašli na večeři do Selského Dvora, kam dojela Janča s krasavcem Barnym a celý večer strávili v duchu hry Activity..Ráno po snídani jsme vyrazili na delší výlet, byl to okruh cca 12 km a my se brodili sněhem, větrem..ale (skoro) vůbec nám to nevadilo a už vůbec ne pejskům, kteří celý den do "skonání" řádili ve sněhu a dokonce se nám je podařilo i unavit:o))Odpoledne mezitím přijela Weru s Borčou, její mamka s Kessinkou a Ája s Miunkou a byli jsme kompletní. V neděli dopoledne jsme ještě vyrazili na "menší" výlet a po obídku se jelo domů. Sindynka odmítala i dnes ráno vylézt z pelíšku a myslím, že má holka co dospávat:o))

Jsme moc rádi, že naši přátelé z Čech dojeli za námi i přes takovou dálku i  včetně Werunky, Šárky s Ájou, i když na kratší dobu, teď je řada na nás:o) Byl to moc krásný víkend a moc se těšíme na další:o)

21.-23.11. Ahojky všem, zase pod delší odmlce tu musíme u Sindynky něco napsat co děláme a tak;o)Tento víkend byl hlavně krásně zasněžený a mrazivý, ale nám to vůbec nevadilo, každý den jsme poctivě celé odpoledne byli venku a pokud Sinduška zrovna nebyla s ostatníma zrzkama, tak jsme vytáhli náš zimní "kabátek" a bylo hned teplo:o)V sobotu dopoledne šla Sin s pánečkem na procházku a po obídku přijelo hodná teta Andri s Miunkou, Obrazek(která ten den slavila 2 naozeniny:o) a přidala se taky její kámoška Terka s výmarkou Angie a jorkšírkou Aime..Miunka se Sindynkou museli opět všem ukázat, jaké jsou to vyžlí divošky a běhaly jak o závod a přetahovaly s o klacek (teda o kládu) jako vždy:o))) Na moc hezké fotečky z venčení se můžete podívat tady u Miunky..S holkama jsme pokecali a pak už nás navečer čekala rodinná návštěva, kterou Sin celou prospala:o)V neděli jsme po obídku vyrazili na procházku a pánečkem a pak s holkama Weru, Borinkou a Kess..Borča byla naprosto úžasná, miluje sníh a chytala dokonce se Sin amoky, hezká podívaná..A pak večer vyrazily k přátelům v Kuřimi a popíjely teplý čajík, který jsme si po právu zasloužili, Sinduška u pak jsme spinkala celá znavená v pelíšku a možná se jí zdálo i o srnečkách:o)

Obrazek

10.-17.11. Moc zdravíme nejen přátelé po delší době:o) V týdnu se vcelku nic převratného neděje, Sindynka je zdravá, je vše v pořádku a chodíme na prochajdy u nás v Kuřimi. V sobotu jsme vyrazili společně s našimi přáteli na chaloupku a nejen my jsme si volna pořádně užili, jak jsme dorazili v neděli ještě za světla domů, vyrazili jsme na delší procházku a potkali Sindynčinu kámošku Dasty (RR), která má teprve půl roku a větší torpédo snad neznám, takže Sin po příchodu domů spala jako dřevo až do rána. V pondělí jsem jeli relaxovat do lázní v Maďarsku a Sindy tak byla celý den u mých rodičů, byli celé odpoledne s Endym na  výletě, takže když jsme si pro Sindynku večer přijeli bylo to vítání, jako kdybysme se týden neviděli a dokonce se mé mamince podařilo naši zrzečku pořádně unavit:o))Fotečky z víkendu tentokrát nemáme, nebyl ani čas na focení..

7.-9.11. Tento víkend byl spíš upršený a celkově počasí moc nepřálo, ale i tak jsme šli ven a sobotu odpoledne za náma do Kuřimi dojela teta Ája s Miunkou a šli jsme i s Weru, Borinkou a Kess v dešti na prochajdu v Kuřimi:o)V neděli aspoň už nepršelo a výlet, který byl původně plánovaný na sobotou se nakonec vydařil:o) Přijela opět teta Ája a Miunkou, Katka s Dušanem a malým čtyřměsíčním Reném (který za pár měsíců určitě přeroste všechny vyžličky co známe:o) a taky naše bývalá sousedka z Řečkovic Renča s Adinkou a se svojí sladkou dcerkou Kamilkou, taky jsme se dozvěděli, že budeme mít v Kuřimi další vyžličku:o) Fotky z víkendu žádné nemáme, asi by s nich ani nic nebylo, počasí nepřálo..ale teta Ája nás vyfotila aspoň společně:o)

Obrazek

3.-5.11. Co se v posledních dnech událo?Sindynka si užívala venku, i když jsem byla celý den v práci, má totiž hodné tety Andrejku a Werunku, které si svoji smečkou braly ven, moc holkám děkuju:o) Po mém příchodu z práce je už skoro tma, takže si pak toho venčení moc neužijeme, jen o víkendech, kdy si to plně vynahrazujeme...už aby bylo zase déle světlo:o) Na fotečky ze středečího venčení se můžete podívat u Miunky, jsou krásné:o)

Obrazek

31.10.-2.11. O tomto víkendu jsme vyrazili na  chaloupku...V pátek jsem dřív vyrazila z práce, protože každý den už bohužel chodíme se Sindynkou za tmy, takže jsme si chtěli užít vychajdu ještě  za světla a přijela za náma do Kuřimi teta Ája s Miou, po delším odloučení holek bylo neskutečné co obě dělaly, no Obrazekjako kdyby se rok neviděly:o)Pořád spolu běhaly v poli a dělaly neustálé lumpárny..a po příchodu domů byla Sin konečně unavená, děkujeme holkám za hezkou vychajdu, utahání Sindynky a na pát fotek se můžete podívat u Miunky, fotila Ája..V sobotu ráno jsme vyrazili na chaloupku, Sin byla jako vždy ve svém živlu..chodili jsme na delší procházky v okolí, Sin aportovala do nekonečna tenisáky, které jí házel můj brácha (což není u ní zvykem), dělala "nálety" na Endyho a všem musela ukázat tne svůj "vyžlí temperament":o)))... a taky jsem se pokusila i něco vyfotit, tak se můžete kouknout ve fotogalerii:o)

25.-29.10. Moooc všechny zdravíme po prodlouženém víkendu:o)Tentokrát jsme nikam nevyrazili, ale za to si i tak víkend užili:o)V sobotu jsme šli na výlet s holkama Veru a Borinkou a v neděli vyrazili s vyžlím kámošem Reném s páníky, směr Mariánské údolí na farmu "U jelena", dali si obídek a Sindy s Rendou si jako správné vyžly pohrály a vyběhaly se..Zbytek prodlouženého víkendu jsme chodili na procházky v Kuřimi, měli rodinné návštěvy a odpočívali:o) Na fotečky se můžete podívat ve fotogalerii..

Obrazek20.-24.10. Tento týden jsme chodily na procházky spíš v našem okolí, kromě středy, kdy jsObrazekme se Sindy vyrazili  za holkama do Medlánek na prochajdu s kokřicí Ginou:o) Holky se naposledy viděly ještě v létě, kdy se ještě Ginečka trochu Sindy pro její velikost a temperament ostýchala, ale tentokrát to bylo v pohdě a holky spolu lítaly po políčku jako splašené, myškovaly a s "tetou" Kačkou jsme tak vymysleli kokynkové aportky:o)))Sin vyplašila jednoho bažanta a musela všem ukázat, kolik má energie a že nedokáže být ani minutu v klidu:o))Dokonce jsem stihla i něco vyfotit, ale omluvte kvalitu, už bylo trochu šero:o(

6.-19.10. Moc zdravíme do delší době nejen psí kamarády a s omlouváme se za tu mizernou aktualizaci, v poslední době nebylo moc času, takže se budeme snažit to se Sindynkou napravit:o)

V sobotu jsme jeli podpořit na Národní výstavu psů v Brně na výstavišti naše nejen zrzavé psí kamarády...a potkali tak i nové:o) Ráno jsme vyrazily, my holky z Kuřimi, s Verunkou a Borinkou, zrzky nám připravily "malé" překvapení v autě,  když jsem se horečně snažila zaparkovat u výstaviště:o(Borinka nezvládla "divokou" jízdu v autě a bylo jí špatně, na to jsem Veru podala sáček,ale byl děravý, takže už dál nemusím vysvětlovat a Sindynka pustila v autě nemalou dávku smradlavých žlázek:o(((tak začalo naše ráno..Poté jsme úspěšně dorazili na výstavu, lovecká plemena byla venku, což bylo moc fajn a hezky svítilo sluníčko, bylo moc krásně. Tak jsme se setkali s našimi přáteli, pokecali, vybraly nějaké ty dobrotky..a taky poznali internetové kamarády, Charlieho, Coffeeho a paničku od Barnyho, Janču:o) Nemálo z vystavovaných mělo úspěch, což moc gratulujeme, ale nebyli jsme spokojeni s ohodnocením jednoho našeho zrzavého kamaráda:o(nezasloužil si to..Sindynka byla ve svém živlu a náležitě si přízně psích kámošů a kámošek užívala:o) Potom jsme odvezly holky domů a jeli jsme na chaloupku, už tam na nás čekal páneček a ostatní členové rodiny..Sindy ještě lítala po zahradě jako splašená a po chvíly usnula na sluníčku:o)V neděli jsme šli dopoledne na houby a našli jsme i něco málo..Sindy už větřila zvěř a já nedělala nic jiného, než pořád odvolávala:o(Večer jsme šli ještě na chvilku ven s Borčou a Kes, Sindy a asi s Borinkou domluvily na Kesince a nedali jí pokoj, lítaly kolem ní, Sin vyskakovala do vzduchu jako zajíc a Borinka kolem spokojeně běhala:o) Byl to hezký víkend a už se těšíme, jak budeme chodti zase na prochajdy s přáteli:o) Fotky opět bohužel nemáme, "náhodou" se vybil foťák...

3.-5.10. Tento víkend byl spíš v duchu nejen rodinných návštěv...protože jsem trochu i stonala, tak jsme moc na dlouhých procházkách nebyli. Páneček nám v sobotu  odjel na chaloupku a my zůstali s Sindy doma:o)V sobotu byl mezinárodní den zvířat, šli jsme u nás dopo na procházku s Kesinkou a odpo se s ní a"pan domácí" vyrazili do města vlakem koupit nějké dobroty, do Vaňkovky, aby si holky trochu zvykali na ruch velkoměsta a naučili se tak i cestovat MHD.Kesinka má docela strach z vlaků, ale jak byla se Sindy, byla vcelku i klidná a holky to zvládly suprově, dokonce překonaly strach s eskalátorů:o)Do zverimexu jsme šli koupit zrzkám nějaké dobroty, pozdravili paničku od Borinky  a jelo se domů a večer zakončili den procházkou..V neděli bylo krásné počasí, takže jsme byli skoro celé dpoledne venku a snažila jsem se i vyfotit pár fotek (zítra už snad dodám;o)Odpoledne jsme měli doma plno návštěv, Sindy spokojeně spinkala, byla z toho neustálého běhání po lese hodně znavená a hlavně si užívala přízně návštěv, mazlení a škemrání a taky psího kámoše Endyho:o)))

29.9.-2.10. Delší dobu jsem tu o Sindynce nic nenapsala co a jak děláme , ale v poslední době není moc času a když je, tak se snažím hodně věnovat Sindy a chodíme na procházky v našem okolí:o)O mě se teď od včerejška pokouší nějaký bacil, takže mě ty prochajdy opravdu nějka zmáhají...

Obrazek

V úterý akorát za náma do Kuřimi přijeli holky Ája s Miunkou a o jejich návštěvě se ani nemusím rozepisovat, protože teta Ája už tu návštěvu docela podrobně popsanou na svých stránkách, tak se můžete mrknout:o)Já to jen shrnu jednou větou, že jsme moc rády, že za náma holky dojeli, za super prochajdu a večer s nimi:o) Slibuju, že se pokusím o víkendu už něco nafotit, teda Sindy, když už tu dlouho neměla žádná nová fota;o)

25.-28.9. Koncem týdne už jsme se trochu zabydleli a tak chodili nObrazeka procházky v našem okolí...Máme velkou radost ze Sindy, která doma nic nedemoluje a když je přes den sama vůbec nekňučí...jen se peleší v pohovce, kde si to pod sebe teda pořádně nastele:o))))))Je moc hodná a klidná..za to venku si ten svůj temperament vybije, což je dobře:o)

Ve čtvrtekObrazek byla Sin s Borčou a Kess odpo na prochajdě a my zase chvilku v pátek s Borčou...O víkendu jsme šli na procházku v Kuřimi a v neděli odpoledne za námi přijeli Katka s Dušanem a malým zrzavým vyžlákem Reném (3 měsíce), který je opravdu úžasný. Měli jsme i na hlídání Borinku a vyrazili do okolí na prochajdu, Sindy se pořádně vyběhala po lese, sem tam ji následoval i malý Renda, který trochu její tempo zatím nezvládal, ale moooc se snažil a Borča si šla jako vždy po svých a sem tam si hledala myšky a chvílemi přilížela těm dvoum, jak se přetahovali o klacíky, jak Renda Sin tahal za její superplachťáky, dorážel na ni, společně vyhledávali "hnusy" apod..no prostě sranda:o) Po procházce si obě holky ustlaly na sluníčku, které doma prosvítalo a spokojeně mručely a spinkaly:o)Víkend byl krásný a slunečný a my si ho zase po delší době užili, aspoň už bez práce;o)Na pár povedených fotek od Dušana se můžete podívat zde...ty naše přidám později.

Obrazek

20.-24.9. Ahoooj kamarádi a příznivci Sindynčiných stránek:o)..V poslední době jsme neaktulizovaly stránky, protože ani nebyl čas a když zrovna byl, tak jsem raději se zrzečkou vyrazila na prochajdu..O soboty jsme se stěhovali do Kuřimi a věřte, že to bylo náročné, pro ty co se už stěhovali mě určitě dají za pravdu. Takže jsme chodili na kratší prochajdy a v pondělí a úterý už vyrazili s Veru, Borinkou a Kesinkou. Jsou tam moc krásné procházky a celkově jsme spokojení:o)

Moc vás kamarádi rádi uvítáme a budeme moc rádi za návštěvu, těšíme se na vás:o)

15.-19.9.Tento týden byl takový docela hektický a v pondělí a úterý celé dva dny pršelo, takže jsme byli se Sindynkou jen na krátkých procházkách v Řečkovicích.Včera odpo jsme potkali nové psí kámošky, tříměsíční vyžličku Gweny a skoro dvouletou výmarku Fatinu, které už jsme viděli dříve..Fati a Sin lítaly po louce jako splašené, prostě ohaři a malá zrzka se snažila holky doběhnout, je to malá šikulka:o)Cestou zpět jsme ještě šli do lesa a po dvou hodinách jsme se vraceli domů, Sin dnes byla zase po delší době hodně unavená a vyběhaná, prostě unavená vyžla:o))

Přejeme všem krásný víkend, snad bude i trochu sluníčkový:o)

12.-14.9. O víkendu jsme byli v Brně a v sobotu jsme odpoledne za krásného slunečného počasí vyrazili směr Lesná, kterou jsme přes lesy obešli přes Sv. Antoníčka do Divišové čtvrti. Neděle bohužel už nebyla tak teplá a sluníčková, ale o to hezčí, když nám Verunka ráno přivezla Borinku na celý den, aby zrzečka měla změnu a musím říct, že jsme se toho trochu obávala, aby třeba neplakala po paničce a tak..ale byla to prostě Obrazekholka zlatá:o) Ještě jsme s Veru šli na procházku, pak odjela vláčkem a my se vydali domů, Borča si sama spokojeně ustlala v Sindynčině pelíšku, pak jak se holky vyspaly, napapaly se a odpo jsme vyrazili na procházku směr Soběšice..tak jsme u sportovního hřiště chvilku odpočinuli, holky vysockovaly oplatku a šli jsme směr domů, ještě po cestě kolem tří rybníků a navečer jsme dorazili a holky únavou odpadly:o)Borinka celou cestu spokojeně ťapkala za námi a sem tam holky hledali myšičky a taky jsme cestou potkali srnečku, ale obě poslechly a nerozběhly se...i když to v nich cukalo:o)) Na pár foteček s naší zrzavou návštěvou se můžete podívat zde..

Byl to moc hezký víkend a jsme moc rádi, že jsme Borinku hlídali, je to prostě zlatá holka, moc hodná a hlavně dělá pořád pokroky, což nejen nám dělá radost:o)

8.-11.9. Po náročném psím víkendu byla ještě Sindy unavená takže celé pondělí dospávala a na delší procházku jsme šli až v úterý..chodili jsme v okolí Řečkovic a hlavně cvičili po delší době základní poslušnost:o) Byli jsme i u veterináře ohledně falObrazekešné březosti a je to prý v zatím dobré, ale i tak nám odporučil mazat černu mastí..Ve čtvrtek za náma dojela Kačka s Dušanem a malým osmitýdením maďárkem Reném, který je z chovatelské stanice Z Králova Dvora, matka Sisi Garamparty a otec Bonel Moravia Centurion..Sindy byla na něj moc hodná, ale spš než jeho byla pořád ve střehu na zajíce a malý se ji snažil dohánět, což se mu málokdy podařilo..ale je prostě plný energie a lovecké pudy se v lese taky projevovaly:o))Je úžasný a bude z něj moc krásný maďar..páníci plánují i webové stránky, takže se pak můžete pokochat:o) Na pár foteček semůžete podívat zde, omluvte prosím  kvalitu, takové malé vyžlátko je opravdu těžké vyfotit:o))

 5.-7.9. Tento víkend jsme prožili  ve společnosti našich přátel ale i těch nových:o)V pátek jsme vyrazili se Sindy a  "Amigovcema" směr Jeseníky na chatičku Sokolská, která je nedaleko Vrbna pod Pradědem.Cestou na chatu pořád Amigo dokazoval Sindy, že pro něho pořád ta největší láska, protože pořád ještě trochu voněla po hárání a neskončil ani po příjezdu na chatičku, až v sobotu, kdy lásku dokazoval pitbulce Nikitě:o)Večer jsme grilovali, Sindy s ObrazekAmčou chytali "amoky" kolem chaty a čekali na ostatní než dojedou. Nakonec až za tmy dorazili, náš páníček, Ája s Miunkou, Verunka s Borinkou, mladší sestřička Madlenka s Nikčou a páníky Evčou a Peťou, vyžlička Anie s Evčou a Vráťou a celkem se nás sešlo 7 hafanů a partička 10-ti lidí.V sobotu ráno jsme posnídali a šli na dřevo na oheň, procvičili aporty, hledání..pak společně uvařili kotlíkový guláš na obídek, pejsani pořád běhali jako o život a byli nadmíru šťastní:o) Odpoledne se vydali "plzeňáci" na výlet na Annenský vrch a naše skupinka z Brna jsme se jeli vykoupat se zrzounama do Vrbna k rybníku..Miunka neúnavně aportovala a Sindy jen párktár vlezla do vody, ale moc se jí nechtělo, raději se vyhřívala na sluníčku:o)V podvečer jsme začli grilovat a společně se všichni dobře bavili a končili, teda někteří po půlnoci:o))V neděli ráno posnídali, vydali se na houby do lesa a po obědě už se rozloučili s postupně odjížděli domů..My jsme ještě se Sindy pobyli odpo u Vilmy a navečer jsme vyrazili směr Brno.Sindy usnula po příjedu domů a nonstop až do rána spala, no ještě se jí ani ráno moc nechtělo, no bylo na ni těch pejsků opravdu moc...Na fotečky se můžete podívat zde

Byl to moc příjemně strávený víkend v krásné přírodě ve společnosti přátel, zrzků a miloučké "černošky" Nikitky:o) Všem moc děkujeme, Amigovcům za pozvání a lidičky, snad už brzy naviděnou, moc rádi jsme vás poznali:o)

Fenečka zlatého retrívra Ateha je už doma se svojí paničkou, jsme moc rádi, že vše dobře dopadlo:o)

Obrazek

27.-31.8. Moc vás zdravíme zase po delší odmlce, bylo toho v poslední době moc a tak jsme chodili se Sindy na procházky jen v okolí Řečkovic...Ve čvtrtek jsem si vzala Sindy na celý den do práce a byla prostě ve svém živlu, každý se s ní mazlil a sem tam dostala nějaké kokčo a to je prostě něco pro ni, byla celý den moc hodná, musím pochválit a v pátek po práci za námi přijela Ája s Miou a holky se dostatečně vyběhaly a podařilo se jim i prohnat zajíčka..my celou prochajdu prokecali jako vždy. Díky holky za návštěvu:o)Áji se dokonce podařilo i něco vyfotit, tak se pak u nich můžete mrknout na fotky..V sobotu odpo jsme odpočívali po náročném týdnu a ozvala se nám Danča s vyžličkou Jašikou, jestli nechceme s nimi na coursing do Blanska, moc rádi jsme se přidali, holky jsme dlouho neviděli a Sindy si po delší době zaběhala a tentokrát byla ze střapce opravdu "unešená", s Jašikou je bylo nejvíc slyšet:o))...a poslední kolečko si dali holky společně, krásná spolupráce. Potkali jsme tam i sestru Aimee s Rosie a Cherry..V neděli jsme šli odpo na prochajdu z Řečkovic, přes "Zamilec" do Divišové čtvrti, Sindy pozdravila kámošku labradorku Wendy a víkend jsme zakončili grilováním:o)

25.-26.8. Za poslední dva dny se toho moc zvláštního a převratného nestalo..akorát v pondělí nás byla navštívit Janča se sestrou Aimee a Radek s Cherry a šli jsme na procházku u nás v Řečkovicích, která byla docela "poučná", paničky si procvičili pískání, protože holky pořád někam zdrhali a Aimee držela rekord:o)) však my víme Jani, že?!...a taky jsme potkali malou 9-ti týdenní vyžličku, která byla opravdu rozkošná:o)

21.-24.8. V čtvrtek jsme vyrazili na prodloužený víkend na chaloupku, bylo i hezké počasí a moc jsme si to všichni užili, procházky, grilování s přáteli, hrála jsem si  s dětmi na zahradě..a v neděli odpo jsme šli s holkama v Kuřimi na odpolední procházku:o) Můžete se mrknout jen opravdu na pár foteček zde..

Obrazek

19.8. Dnes byl krásný slunečný den, tak jsem si vzala dovču a vyrazili jsme se Sindy a Verunkou s Borinkou na celý den k vodě, do lomu u BlaObrazeknska:o) Zrzky si pořádně zaplavali, aportovali ve vodě, předávali si jako štafetu  ve vodě aport a hlavně Borinka ve vodě rehabilitovala..K našemu překvapení tam dorazil i Amigo s Vilmou, ale bohužel jsme nemohli být pohromadě, protože Sindy Amčovi moc voněla a nechybělo málo a mohly by být malí zrzouni;o) Navečer jsme jeli s holkama do Řečkovic a ještě zašli na večeři a zakončili zmrzkou a Sindynka večer totálně odpadla únavou:o) Na fotečky z koupání se můžete podívat u Borinky:o)

Dnes odjíždíme na prodloužený víkend na chaloupku, takže v pondělí pa pááá kamarádi

11.-17.8. Celý minulý týden jsme chodili na procházky do lesa v Řečkovicích, aby jsme zbytečně neprovokovali zdejší pejsky:o) Nějak se nám v Řečkovicích asi přemnožili zajíci, takže každou procházku jsme nějakého potkali a SiObrazekndy měla o zábavu postaráno:o)O víkendu, hlavně v sobotu bylo deštivo, takže jsme chodili spíš na krátké procházky, když zrovna nepršelo..Neděle už byla hezky slunečná a dopoledne šli i s pánečkem a do lesa a odpoledne za náma přijela Verunka s Borinkou a jeli jsme na brněnskou přehradu. Borinka krásně aportovala a tak i rehabilitovala nožičku a Sindy se pořád ostýchala jít do vody ale nakonec to překonala..Po prochajdě jsme se ještě stavili v cukrárně a hezky jsme to odpoledne zakončili:o) Děkujeme holkám za hezké odpoledne a ve fotogalerii se můžete kouknout na pár foteček se Sindynkou a Borinkou.

1.-10.8. Móóc všechny zdravíme po naší dovolené, kterou jsme strávili spoObrazeklečně s naší zrzečkou Sindy v jižních Čechách a taky trochu v Rakousku:o) Objeli jsme spíš východní část Jižních Čech, za ten týden bysme to asi nestihli a dovolenou jsme si všichni moooc užili.. byla to odpočinková dovolená:o) Pokusím se dodat fotečky co nejdříve, je jich opravdu moc.. a aby těch změn nebylo málo, Sindynka ješt začla na začátku dovči hárat, takže je to už veká vyžlí slečna :o))

Ve fotogalerii se můžete podívat na pár foteček, je jich opravdu moc ,takže jen ty se Sindynkou:o)

29.-31.7. Poslední dny jsou docela parné, takže se Sindy vyražíme na delší procházky až navečer a snažíme se zase začít cvičit, protože v poslední době jsme to trochu "flákali":o)V základní poslušnosti je to mnohem lepší a taky daun na dálku už zvládá docela dobře, aport zvedá ze země už s radostí a dokonce už jej i přinese..

O víkendu vyrážíme na týden na dovolenou, samozřejmě i se Sindynkou, takže tu delší dobu nebudeme:o) Mějte se kamarádi všichni moc krásně sluníčkově:o)

28.7. Dnes navečer za náma přijeli na návštěvu Ája s Miunkou a šli jsme na procháObrazekzku do okolí Řečkovic:o) Sindy s Miou nabrali po parném dni energii a za každou cenu se ji snažili vybít, což se aspoň Sindy podařilo, lítali jak splašené, takže jsme šli raději lesem a my s Ájou jako vždy prokecali celou prochajdu. Děkujeme vám za hezkou návštěvu, udělali jste nám radost a moc rádi jsme vás zase viděli holky:o)

 

23.-27.7. Sindynka byla od středy s rodiči na chaloupce a prázdniny si užila maximálně, teda podle vyprávění :o) Bylo nám po ní mooc smutno, ale bylo jí moc dobře...protože jsme šli  v sobotu na svatbu, tak měla aspoň hlídání:o) Chodila s bráchou do lesa, sem tam i na houby a pořád byla venku:o)My jsme si pro ni přijeli v neděli a ještě jsme šli odpoledne na houby a zase našli:o)Sindy po příjedu domů odpadla a předpokládám že bude dospávat ještě zítra:o)Fotečky z víkendu tentokrát nemáme..

23.7. Ve středu  jsem jela navštívit holky do Kuřimi a Borince se daří zase o něco lépe, je to mazel a už trochu i na nožku chodí, je to holka naše šikovná, dělá pokroky:o)

21.-22.7. V pondělí jsme byli u veterináře a zánět už je v jednom oku vyléčený, ale v druhém ještě trochu byl, ale v podstatě je to už v pořádku, takže Sindy tentokrát nic nedělal:o)Přidala jsem ještě v "Psích odkazech" nějaké odkázky..

19.-20.7. Tento víkend jsme opět vyrazili na chaloupku a v sobotu jsme šli do lesa omrknout, jestli už nebudou houby a našli jsme pár bedlí, takže houbaři: ObrazekUž začínají růst! Večer jsme malinko grilovali a další den opět dopoledne vyrazili tentokrát na procházku do lesa a Sindy byla jako ve svém živlu, vždy když je v lese. Odpoledne jsme jeli dříve a měli sraz u Křetínské přehrady s Airinkou a páníky a holky se viděli po delší době a náležitě si tu dobu co se neviděli užili, lítali doslova jako tornáda kolem vody přes louku a nám se sem tam ani nevyhnuli:o)Děkujeme Airušce za vybití energie naší zrzečky a rádi jsme vás zase Gábi a Luky viděli... Na cestě domů jsme se ještě stavili za holkama do Kuřimi. Borinku jsme ještě od operace neviděli...měla zjevně velkou radost z naší návštěvy a dávala to najevo mrskáním ocásku a my se s ní aspoň pomazlili a jsme moc rádi, že se jí daří zase o kousek lépe. Na pár foteček z víkendu se můžete podívat tady...

16.6. Odpoledne po práci jsme se Sindy jeli tentokrát vlakem za holkama do Kuřimi, abysme holky trochu podpořili na dnešní operaci, viděli Borinečku a předali dárečky Kessince k narozkám..Cestu ve vlaku už zvládá Sindy v pohodě...jakmile jsme vystoupili z vlaku, nabrala "bleskové" tempo, protože už tušila kam jdeme. Holky nám šli naproti i společně s Kessinkou a Verunčinou mamkou, no hotový babinec a prochajda se protáhla cca na hoďku a Sindy se pořádně vyběhala s Kess a pak šli ještě na kafčo, přijel za náma páník a večer se jelo domů, no upřímně se nám ani nechtělo:o (byl to  příjemný večer ve společnosti holek :o) Dnes od 14hod budeme na naši zlatou Borinku moooooc myslet a držet palečky, aby vše dobře dopadlo:o)

15.7. Dnes byla Sindynka objednaná na kontrolu k veterináři.. po hodině čekání v zaplněné čekárně plné psů jsme se dostali konečně na řadu a já myslela, že už je to znatelně lepší, oko už bylo od pohledu míň zarudlé a vypadalo zdravě. Nakonec se zánět udělal ještě v druhém oku a ve větší míře takže následovalo opět škrabání obou očí a Sindy už vše tušila, takže se klepala jako ratlík, možná i víc. Očička pan doktor umrtvil a po pár minutách bylo vše hotové. Mažeme mastičku a v pondělí jdeme opět na kontrolu a myslím , že tentokrát nebude chtít Sindy už ani překročit práh do čekárny:o(

Jak jsme došli domů, přijela za námi přijemná návštěva Ája s Miou a Vilma s Amčou, které se za námi po cestě z Kuřimi od Werunky a Borinky. Šli jsme se projít do Zamilce v Řečkách a Sindy se konečně pořádně vyběhala po těch pár dnech klidu a večer "odpadla":o) Moc  děkujeme holkám za návštěvu,  rádi jsme vás zase po delší době viděli :o)

O víkendu přesáhla návštěvnost Sindynčiných webových stránek 5000 návštěv! Tímto moc děkujeme za přízeň a moc nás těší, že k nám chodíte, budeme se snažit, aby se tu líbilo nejen našim přátelům, ale i zcela novým návštěvníkům, kteří sem zavítají:o)

11.-13.7. Tento víkend zrovna pro nás nebyl ten nej a to jsme se na něj těšili.. V pátek odpoledne jsme vyrazili se Sindy na koupání k nedalekému rybníObrazekku, aby se trochu zchladila a aportovala, nafotili jsem po delší době pár foteček, ale v sobotu, když se vzbudila nemohla otevřít levé a oko a tak jsme jeli hned na pohotovost na veterinu. Bohužel to byl zánět v pokročilém stádiu a pan doktor se ještě divil, proč jsme nepřijeli dříve, ale bohužel zánět ne byl nijak vidět (což je znatelné i podle fotek) (Oko znecitlivěl a vyčistil zánět, dostala protizánětlivou injekci a každých 6 hodin mazání mastičkou. Bylo to bohužel nejspíš z vody. Takže žádné pole, les, vysoká tráva, voda. Odpoledne Sindy spinkala a pak jseObrazekm vyrazili směr Moravský Krumlov na rybářský bál, bylo moc fajn, ale navečer začlo pršet, takže se jelo domů. V neděli ráno už byl oko lepší a počásko taky, takže jsme vyrazili do Křtin na koupaliště, kde mohou být i pejsci, takže Sindynka byla s námi, pořád myšičkovala a našla i žabu:o) a pak šli v Řečkách na prochajdu. Bohužel dnes ráno se Sindy vrátili opět střevní potíže, které měla ke konci týdne. Zítra jdeme na kontrolu s očíčkem, tak uvidíme.

Na fotečky, hlavně z pátku, se můžete podívat ve fotogalerii..

9.7. Dnes byl trochu"aprílový den", ale nás to neodradilo a navečer jsme měli sraObrazekz s mojí sestrou Aimee a paničkou v Medlánkách a šlo se běhat na letiště:o) Všude bylo blátivo, ale nám to nevadilo a my běhali se ségrou jak o život a paničky měli tak obalené boty blátem ,že to vypadalo, jako kdyby chodili po ledě:o)))obešli jsme celé letiště a my jsme pak ještě norovali sviště, to byla zábava..Fotečky bohužel žádné nemáme, panička nemá taky rychlý foťák na to nObrazekaše vyžlí řádění, tak jen pár fotek v textu. U Aimee se můžete podívat na pár společných fotek zde.. 

I přes zrovna ne dobré počasí se procházka vyvedla a my děkujeme, příště už snad na suchu holky:o)))

.

Tak známe dalšího člena rodiny Sindy, je to mladší sestřička Madlenka:o)

Obrazek

4.-6.7. O víkendu nám odjel páníček na víkend pryč, takže jsme měli s paničkou "dámskou" a víkend stál i tak za to:o) V sobotu ráno jsme vyzvedli holky Obrazekv Kuřimi Werunku s Borinkou a jeli směr chaloupka kde nás už čekal Endy s rodiči paničky, tak nějak jsme relaxovali a nabírali energii po náročném týdnu..Navečer jsme šli do lesa na dřevo. kde jsme chytala amoky a opíkali po delší době špekáčky:o) V neděli ráno jsme s holkama chytali brozn a po obědě se jObrazekeli přes Křetínskou přehradu u Letovic, kde jsme strávili celé odpoledne až do večera. Aportovala jsme ve vodě, trochu i Borinka, která si ovšem našla novou zábava, kromě "myšičkování" i chytání mušek:o) Foťák jsme na víkend tentokrát neměli, takže se můžete podívat sem k Borince na fotky z mobilu..

Po krásném víkendu jsmObrazeke jeli směr domov, kde už byl i páníček a my jsme byli moc rádi ,že jsme zase všichni tři spolu:o) S holkama jsme prožili moc pěknýný víkendík a snad vyjde ten další a dovča, moc se těšíme holky naše:o)DĚKUJEME :o)!!

2.7. do "Kontaktů" byl přidán "minichat"pro online dotazy nebo jen tak na pokec...

1.7. Dneska byl super den:o) Panička přišla dřív z práce a po poledni jsme jeli s tetou Ájou a Miou na koupačku do zatopeného lomu v Blansku. S Miunkou Obrazekjsme aportovali ve vodě a panička měla radost, že už nemám z vody takový ostych (ale na Miu nObrazekemám, ta za aportem házela doslova šipky:o) Jediná nevýhoda byla, že jsme seděli kousek od kolejí, takže jsme se dost bála, když zrovna projel vlak, ale snad to brzy překonám...na krásné fotečky z prosluněného odpoledne se můžete podívat u Mii na webu nebo zde..

Prožili jsme krásné odpoledne ve společnosti přátel a moooc děkujeme holky,  rády jsme vás zase po dlouhé době viděli a těšíme se na příště:o)

27.-29.6. Tento víkend byl docela náročný, jak pro mě tak i pro páníky:o)ObrazekPátek měli páníci posezení s přáteli a já hlavně super večer s kámošem Quqim...byli jsme na večerní procházce v Medlánkách kolem lesů a polí, kde je opravdu moc krásně a pořád jsme běhali (spíš skákali v poli:o)) a honili se, taky jsme se pořád celý večer pusinkovali, hráli si a hlavně jako jeden s mála pejsků zvládá můj maďaří temperament, jsme spolu k nezastavení..V sobotu ráno jsme se jeli s páníkama podívat na Mezinárodní výstavů psů v Brně, drželi jsem palečky našemu kamarádovi Davymu, který získal V1, moc gratulujeme a kouknout se na ostatní maďárky, kteří byli opravdu nádherní, včetně Merlina:o)Potkali jsme tam i kámošku Airinku s páníky, její kámošku německou ohařku Erinku a kámoše maďara Atose , kterému jsem se hodněObrazek líbila a  nemohl se mě nabažit..Nakoupili jsme nějaké kokyna apod. a jeli na narozeniny, kdej sme byli až do večera..V neděli dopoledne jsme nabrali naše holky Verunku s Borinkou a Kess v Kuřimi a jeli na celý den na koupání do lomu  u Blanska..aportovala jsem do nekonečna a pořád jsem plavala.Moc holkám děkujeme za hezký den s vámi, jako vždy:o)

 

 

 

25.-26.6. Tak musíme s paničkou něco zase napsat, co děláme a tak.. Ve středu k nám přijela na návštěvu moje velká láska Amigo s páníky...šli jsme s paničkama na procházku a celou dobu jsme se od sebe neObrazekhnuli a pořád se pusinkovali;o)  Večer jsme byli u sebe no a taky to zkoušeli na páníky, jestli dostaneme s Amčou nějaký "příděl". Moc děkujeme Amigovcům za dárečky (balonek se zatím doposud nenašel) a moc hezký strávený večer s vámi..Ve čtvrtek šla panička dřív z práce a jeli jsme odpo k holkám do Kuřimi, zašli už s Borinkou a Kess na trochu delší procházku a Boruška byla znatelně moc ráda, že nás vidí:o) Teta Verunka nám ukázala super zverimex, který má kousek od baráku a taky nás pozvala na zmrzku. Holky díky, zase super strávené odpo s vámi:o) Navečer jsObrazekme se vydali směr Medlánky, kde panička měla sraz s kamarádkou z práce, která má o něco málo starší anglickou kokršpanělku Ginu.  Je opravdu nádherná a moc milá akorát není na můj maďaří temperament zatím zvyklá a ještě s námi šla srnečka Žaneta, která má už 15 let a je stále v dobré kondici. Já jsem si zkusila chvilku hledání v poli, tolik bažantů tam bylo, no musela jsem se trochu předvést :o) Pak jsme do večera seděli na zahrádce a já totálně "odpadla" Moc hezky strávené dny díky našim přátelům:o)

23.-24.6.  V poslední době se nic zvláštního nestalo, takže jen malé shrnObrazekutí...V pondělí jsme jeli s paničkou k panu veterináři, udělala se mě malá "bulka" přímo na pipce, ale pan doktor říkal, že to není nic vážného a zmizí to samo, je to možné že i budu hárat:o) V takových vedrech se chodím koupat do potoka, který je kousek od nás , abych se zchladila a na delší procházky chodíme až navečer s Charliem..

Panička přidala do fotogalerie fotky ještě z výletu k Lelekovickému rybníku ze začátku června a fotku z narozek a z pátku 20.6. od Werunky "Borouškové":o)

20.-22.6. V pátek si panička vzala volno,takže jsme vyrazili za Weru do Kuřimi...Šli jsme na procházku nejprve s Kesinkou a pak jsme šli i na malou procházku jen před barák s Borinkou..a strávili s holkama celé odpoledne až do večera. HolkyObrazek děkujeme za super den a taky za dárečky pro Sindynku:o)Večer jsme šli za Korinkou, kde jsme spolu řádili skoro až do rána na zahradě, když páníci grilovali...v sobotu dopoledne si mě vyzvedl paniččin taťka a protože páníci jeli na celý den kamarádům na svatbu,  já jela na chaloupku za Endym..v neděli ráno za mnu přijeli páníci, jeli jsme odpoledne k vodě a já pořád byla ve vodě a aportovala klacíky a večer jsme jeli opět směr Brno:o)Byl to krásný víkend, už se těšíme na další:o)

V sobotu ještě náš kamarád Amigo získal na klubové výstavě v Náměšti na Hané hodnocení V1- oblastní vítěz:o)Máme z něj velkou radost a moc gratulujeme jemu i jeho paničce Vilmě:o)

17.-18.6. Panička se omlouvá, ale nějak nestíhá za mě psát, takže malé shrnutí posledních dvou dnů:o)V úterý jsme měli opět srazík s Jančou a mojí sestřičkou Aimee v Lužánkách a tentokrát jsme tam byli jen my dvě vyžličky, ale myslím, že o nás věděl každý, protože ty naše amoky (hlavně kolem paniček;o) nikdo nemohl přehlídnout:o)))Procházka se vydařila, i když s malými odřenami paniček, protože jsme nějak neuhlídali kam běžíme:o(..bylo krásně sluníčkově a paničky pořád něco rozebírali a my hlavně s Aimee vybily své síly:o))Děkujeme moc holky za dáreček (ještě existuje) a za fajn vychajdu:o)...a ve středu jsme se rozjeli směr Kraví Hora, kde jseme šli na prochajdu a pak se večer slavili narozeninky:o)

16.6. Dnes slaví naše milovaná Sindynka svoje 1.narozeniny:o)Takové malé zrzavé klubíčko to bylo, když jsme si ji dovezli domů a vyrostla s ní pořádná vyžlí slečna:o)Od páníků mimo jiné dárečky dostala Sindy  i nové webové stránky, doufáme, že se vám tu bude líbit..

Moooc všem děkujeme za hezké a milé gratulace, těší nás, že má Sindy takové přátele:o)

 

ObrazekObrazek